Afrikaans:
veiling
Albanees:
ankand
Amhaars:
ጨረታ
Arabisch:
مزاد علني
Armeens:
աճուրդ
Azerbeidzjaans:
hərrac
Baskisch:
enkantea
Bengaals:
নিলাম
Bosnisch:
aukcija
Bulgaars:
търг
Catalaans:
subhasta
Chinese traditionele):
拍賣
Corsicaans:
asta
Deens:
auktion
Duitse:
versteigerung
Engels:
auction
Esperanto:
aŭkcio
Ests:
oksjon
Fins:
huutokauppa
Frans:
enchères
Galicisch:
poxa
Georgisch:
აუქციონი
Grieks:
δημοπρασία
Gujarati:
હરાજી
Hausa:
gwanjo
Hawaiiaans:
kudala
Haïtiaans Creools:
vann piblik
Hebreeuws:
מכירה פומבית
Hmong:
kev sib tw
Hongaars:
árverés
IJslands:
uppboði
Iers:
ceant
Igbo:
okushon
Indonesisch:
lelang
Italiaans:
asta
Japans:
競売
Javaans:
lelangan
Jiddisch:
ליציטאַציע
Kannada:
ಹರಾಜು
Kazachs:
аукцион
Khmer:
ការដេញថ្លៃ
Kirgizisch:
аукцион
Koerdisch:
mazat
Koreaans:
경매
Kroatisch:
aukcija
Latijns:
auction
Lets:
izsole
Litouws:
aukcione
Luxemburgs:
auktioun
Macedonisch:
аукција
Madagaskar-:
lavanty
Malayalam:
ലേലം
Maleis-:
lelong
Maltees:
irkant
Maori-:
hokohoko
Marathi:
लिलाव
Mongools:
дуудлага худалдаа
Myanmar (Birmees):
လေလံ
Nederlands:
veiling
Nee.:
नीलामी
Nepalees:
लिलामी
Noors:
auksjon
Oekraïens:
аукціон
Oezbeeks:
auktsion
Pasjtoe:
لیلام
Perzisch:
حراج
Pools:
aukcja
Portugees (Portugal, Brazilië):
leilão
Punjabi:
ਨਿਲਾਮੀ
Roemeense:
licitaţie
Russisch:
аукцион
Samoaans:
fa'atautu'i
Schots Gaelic:
rup
Sea (Engels):
kugulitsa
Servisch:
аукција
Sesotho:
fantisi
Shona:
auction
Sindhi:
نيلام
Singalees (Singalees):
වෙන්දේසිය
Sloveens:
dražbi
Slowaaks:
aukcie
Somalisch:
xaraash
Spaans:
subasta
Sundanees:
lelang
Swahili:
mnada
Tadzjieks:
музояда
Tagalog (Filipijns):
subasta
Tamil:
ஏலம்
Telugu:
వేలం
Thais:
ประมูล
Tsjechisch:
aukce
Tuberculose:
ການປະມູນ
Turks:
açık arttırma
Urdu:
نیلامی
VERSIE:
subasta
Van Friesland afkomstige:
feiling
Versimpeld Chinees):
拍卖
Vietnamees:
bán đấu giá
Welsh:
ocsiwn
Wit-Russisch:
аўкцыён
Xhosa:
ifandesi
Yoruba:
titaja
Zulu:
endalini
Zweeds:
auktion
Deze woordvertaler is helemaal gratis, er is geen registratie vereist en er is geen gebruikslimiet.
Deze vertaler is gebaseerd op de browser, er is geen software-installatie vereist.
Bekijk woordvertalingen op elk apparaat met een browser: mobiele telefoons, tablets en desktopcomputers.